Quests

Bucksfortime.com - peníze za Váš čas

Bucksfortime.com - peníze za Váš čas

Umožňujeme vytváření dotazníků, které mohou uživatelé vyplňovat a za jejich správné vyplnění získávat finanční odměnu. Průběh celé kampaně je možno sledovat v reálném čase.

Bitcoin

Bitcoin

Bitcoin je internetová open-source peer-to-peer platební síť a také v této síti používaná kryptoměna. Hlavní unikátností Bitcoinu je jeho plná decentralizace, je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. V síti neexistuje žádný centrální bod, ani nikdo, kdo by mohl o síti rozhodovat. Konečné množství bitcoinů je předem známo a uvolňování bitcoinů do oběhu je definováno ve zdrojovém kódu sítě. V síti probíhají platby za minimální nebo žádné náklady.

Závodnický zápisník Sportave.com

Závodnický zápisník Sportave.com

Na Sportáve máte všechny Vaše výsledky a fotky ze závodů na jednom místě. Můžete snadno porovnávat Vaše výkony s předchozími roky i jinými závodníky.

Koalice proti palmovému oleji

Koalice proti palmovému oleji

Palmový olej je forma jedlého rostlinného oleje získaného z oplodí palem, nikoli ze semen. Ze semen se připravuje tzv. palmojádrový olej, který má jiné složení. Palmový olej z palmy olejné (Elaeis guineensis) patří k nejběžnějším rostlinným olejům.

Moje smrt

Moje smrt

Aplikace Mojesmrt.cz umožňuje sestavit si seznam posledních přání a motivuje lidi, aby včas mluvili o konci života. Je společným projektem Hospicového občanského sdružení Cesta domů a kreativní agentury Yinachi.

Khanova škola

Khanova škola

Khanova škola je vzdělávací portál pro děti i dospělé, vycházející z americké Khan Academy. Jádro tvoří výuková videa, která skládáme do promyšlených návazností tak, abyste si mohli užít souvislou výuku od úplných základů až po komplexní oborové znalosti. Vše zdarma a z pohodlí vašich domovů.

Bitcoinmaty

Bitcoinmaty

Bitcoinmat je samoobslužné elektronické telekomunikační zařízení, které umožňuje nákup anebo nákup a prodej Bitcoinů. Obousměrné Bitcoinmaty na několika místech v ČR provozuje firma World BTC business, SE.

Hledání předků.cz

Hledání předků.cz

Poznejte své kořeny! Nechte si zpracovat rodokmen a vydejte se po stopách svých předků.

Funkční žvýkačky STRONG GUM

Funkční žvýkačky STRONG GUM

Funkční žvýkací tablety STRONG GUM jsou moderní obohacenou potravinou, která obsahuje kombinaci výtažků z rostlin, vitamínů, aminokyselin a přírodního sladidla. Speciální technologie výroby dovoluje do žvýkacích gum přidávat účinné látky bez tepelného znehodnocení. Účinné látky ve žvýkačkách např. pomáhají lépe zvládat stres, získat energii, potlačit chuť k jídlu, spalovat tuky, soustředit se a zvládat strach.

Simple Coin CZ

Simple Coin CZ

Nakupujte a prodávejte Bitcoiny jednoduše. BTC převádíme okamžitě přímo do vaší peněženky. Nemusíte se registrovat ani přihlašovat. Nejsme anonymní a můžete nám zavolat.

Plevel Restaurant

Plevel Restaurant

Vegetariánská a veganská restaurace podávající syrové a raw pokrmy. Umělecká galerie.

Sportreg - pohyb, výživa, regenerace, diagnostika

Sportreg - pohyb, výživa, regenerace, diagnostika

Sportreg je projekt o pohybu, výživě, diagnostice a regeneraci, který sdružuje zkušené odborníky ze všech čtyř témat a aktivní lidi, kterým záleží na jejich zdraví a kondici. Snažíme se nabízet kompletní, stejně jako jednotlivé, služby a produkty dle potřeb a požadavků každého zákazníka. Organizujeme sportovní kempy pro jednotlivce, skupiny a rodiny s dětmi od „hobíků“ po ambiciózní sportovce.

CYKLO FALTÝNEK - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR KOL CUBE V ČR

CYKLO FALTÝNEK - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR KOL CUBE V ČR

Jsme autorizovaná prodejna značky CUBE v Praze s největším výběrem kol Cube v republice. Značka původem z Neměcka, se vyznačuje především vynikajícím poměrem cena/výbava a proto si myslíme, že by Vámi, zákazníky, neměla být opomenuta. U nás seženete její kompletní CUBE sortiment. Ať už se jedná o horská kola Cube, silniční kola Cube, treková kola Cube, rámy Cube, Cube oblečení či doplňky značky CUBE a v neposlední řadě elektrokola a kola CUBE 29".